Maleństwa

Z wielką radością i dumą zaczynamy zapisy do naszej najmłodszej grupy przedszkolnej do "Maleństw". Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców, których dzieci ukończyły 2 rok życia. Wszystkie nasze maleństwa od września będą uczestniczyły w autorskim programie wychowawczo pedagogicznym. W pakiecie zajęć dydaktycznych w ramach czesnego oprócz zajęć w języku polskim, oferujemy Państwu również zajęcia w języku angielskim i języku niemieckim.

Z myślą o rodzicach proponujemy również darmowe, indywidualne zajęcia adaptacyjne. Po każdych zajęciach rodzice mają możliwość rozmowy z Pedagogiem mającej na celu przybliżenie postępów dziecka. Zajęcia prowadzone są w małej grupie, co pozwala pedagogowi skupić się na indywidualnych potrzebach dzieci i sprawia, że rodzice mają większy komfort psychiczny pozostawiając maluchy po raz pierwszy pod opieką obcej osoby.

Serdecznie zachęcamy rodziców do jak najczęstszych rozmów z pedagogami prowadzącymi zajęcia adaptacyjne. Warto pytać o każdy nurtujący Państwa problem i zgłaszać wszelkie uwagi. Konsultacje po zajęciach są naturalną częścią procesu usamodzielniania Waszego dziecka.

Pierwszeństwo w zapisach do grupy Maleństw mają rodzice, dzieci uczęszczających do naszego przedszkola. Ilość miejsc ograniczona.

Zdjecia: Pixabay.com
ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa